18 Mayıs 2010

Update ve HnD'nin Dönüşü


Selamlaaaaarrrr
Bunu yazmayı bile ne çok özlemişim. Uzun zamandır blogu ihmal etmiş durumdayız ama geçerli sebeplerimiz var. Bu yüzden bir update yapma gereği duydum öncelikle. Hande geçenlerde sizleri haberdar etmek için kısacık bahsetmişti. Kendisi şu aralar anormal yoğun. Biz bile zar zor konuşuyoruz. Ama bugün sesini duydum içim rahatladı :) Nede olsa kendisi benim 2. annem...
Twitterdan handeyi takip edenler bilir. Kendisi önümüzdeki hafta taşınacağı için yoğunluk patlaması yaşıyor.
Bana gelince... Finaller yaklaşıyor, vizelerdi, ödevlerdi, quizlerdi derken zaten deli gibiydim. Bunlar yetmezmiş gibi rahatsızlandım ve 2 hafta yatak döşek halinde hiç bir şey yapamadım. Son 2-3 gündür kendimdeyim ama bu seferde okula gidemediğim için açıklarımı kapatmaya çalışıyorum. Hatta yarın sınavım var... Hayatının sıkıcı olduğunu düşünenler varsa bir daha düşünsünler diyorum... :) 'Sosyal hayat mı? Oda ne?' şeklinde mal mal dolanıyorum ortalarda. 13 Haziran gibi rahatlarım tahminen. Haziran sonunda yine bir sağlık sorunuyla boğuşmam gerekecek ama neyse... Bu süre zarfında yukarda görmüş olduğunuz Zeytin isimli kara böcük ailemize katılmış bulunuyor. Şu an elimdeki tek resmi bu. Yakında daha cici resimlerini twitlemeyi düşünüyorum. Kendisi şu an Bingo, annem ve babamla yazlıkta keyif çatıyor. Bohem'le benide geride bıraktılar :)
Gelelim bloga. Söylediğim gibi henüz tam anlamıyla iyileşmiş olmadığım için ve yaldır yaldır sınavlar geldiği için bir süre sıkıcı postlarla karşılaşabilirsiniz. Bir süreliğine makyaj uygulamalarına ara verip (önceden elimde olanları yayınlarım) daha çok ürün review larına yoğunlaşmayı planlıyorum. Bu haftaki postlar genel olarak geçtiğimiz haftalarda kullanıp bitirdiğim ürünlerin unutmadan reviewlarını yapmakla geçecek. Programım rahatlayana kadar elimden geldiğince post yazmaya gayret edeceğim. Handeside en geç 2 haftaya döner zaten.
Daha fazla lafı uzatmaya gerek yok.
I'M BACK!!!
hnd

4 yorum:

o yerim ben bunu!!! cok şirin :) maşallah sezonuda bizden önce acmış tatil yapıyo :) bekliyoruz sizi ;)

çok geçmiş olsun..dönüşünüzü dört gözle bekliyoruz..Zeytin çook şekermiş :)

çok geçmiş olsun...

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More