8 Temmuz 2011

Bobbi Brown Yaz KoleksiyonlarıYeni,
Illuminating Finish Powder Compact Foundation SPF 12

Nihayet. Ciltteki yağlı görüntüyü yok ederek , sağlıklı parlaklık ve canlılık veren bir fondöten. Islak yada kuru olarak uygulanabilen bu pudra formüllü fondoten kremsi ve yumuşak dokusu ile hava kadar hafif. İçeriğindeki yansıtıcı pigmentler ciltteki ton eşitsizliklerini düzelterek gözeneklerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Cilde ışıldayan pürüzsüz bir görünüm verir.

Nasıl Çalışır:

His: Koko-gliserin ve küresel tozların oluşturduğu eşsiz birleşim formülü yumuşak ve hafif kılar. Cilt üzerinde kadifemsi dokunuşuyla kolayca kayar ve iz bırakmadan dağılır.

Doku: Katlı pigmentler mat ve kadifemsi görünümü sağlar, yansıtıcı pigmentler ise cilde sağlıklı bir tazelik ve ışıldayan görünüm sunar.

Kapatıcılık seviyesini isteğinize göre ayarlayın: Yüksek kapatıcılık için, nemli bir süngerle uygulayın. Orta derece kapatıcılık için, kuru bir süngerle uygulayın. Hafif kapatıcılık için, pudra fırçası ile uygulayın.

16 farklı renkte mevcuttur.

Fiyatı: 105TL

“Bu fondoteni yaratmak için 5 yıldan fazla bir süre çalıştım. İstediğim formüle getirebilmek için çekimlerde, modellerin üzerinde, arkadaşlarımda hatta kendi ekibimde denedim. Islak yada kuru uygulayın, cildinizi düzenler, her tür ışık altında tüm gün süren bir aydınlık sağlar ve inanılmayacak kadar doğal görünür.”
Bahar 2011 Rich Lip Color SPF 12

“ Bu rujları bu kadar modern yapan içeriğinde bulunan renk pigmentleriyle, şeffaf ruj bazını biraraya getiren formülü. Sonuç; taze, net bir renk ve dudaklarda
ağırlık hissi vermeyen yüksek kapatıcılık ”

Bobbi’nin hafif formüllü, doygun renkli yeni ruj koleksiyonu. Şeffaf bazı ve yoğun renk pigmentleri sayesinde gördüğünüz rengi dudaklarınızda elde edebiliyorsunuz.
Kremsi ve yumuşak yapılı bu rujlar içeriğinde ki SPF 12 ile dudakları korurken gün boyu nemlendiriyor ve rahatlatıyor.

Fiyatı 59TL

Açık renklerden koyu renklere 12 tonda mevcuttur.

“Bu yeni formül, size hızlı ve mükemmel bir kapatıcılık sağlar. Kremsi ve zengin yapısı sayesinde minimum eforla kolayca dağılır ve ağırlık hissi yaratmaz.”

Bobbi bir numaralı güzellik sırrını aldı ve onu olduğundan daha mükemmel hale getirdi.

Eşsiz kapatıcılık sağlayabilmesi için yeniden formüle edilen yeni Corrector ve Concealer’lar sadece Bobbi Brown’un yok edebileceği koyu halkaları siliyor.

Bobbi ile Evrenin Sırrını Keşfedin

Bobbi koyu halkaları kapatabilmenin sırrının 2 adımlı eşsiz uygulamayla olabileceğine
inanıyor. Önce pembe yada turuncu pigmentli Corrector ile mor veya yeşil halkalar nötralize edilip aydınlatılıyor. Bobbi açık tenliler için Porselen Bisque
tonlarında ki Correctorları öneriyor. Daha koyu tenliler için ise Medium to Dark Bisque yada Peach tonlarını. Daha sonra, sarı bazlı Krem Concealer ile Bobbi göz altlarını aydınlatarak yüzün geri kalanı ile renk tonunu eşitliyor.


Corrector&Concealer. Diğer Concealerlardan farkı ne?

Dokusu: Kolay uygulama için kremsi yumuşak yapı.
Kapatıcılık: Orta kapatıcılıktan yoğun kapatıcılığa – az bir miktar bile yeterli.
İçeriği&Yararları:
Yumuşatıcılar: Cildin nemini koruyarak daha yumuşak ve çizgisiz görünmesini sağlar.

Lesitin: Cildi nemlendirir ve rahatlatır.
C&E Vitaminleri: Antioxidan görevi görür.
Silika: Göz çevresinde yarattığı aydınlık ve yumuşak etki sayesinde ince çizgilerin görünümünü azaltır.
Kaolin: Doğal bir mineral olan Kaolin formüle kalıcılık özelliği katar ve ürünün toplanarak çizgi aralarına girmemesini sağlar.

Corrector; 12 tonda mevcuttur.

Concealer; 14 tonda mevcuttur.

Sıkıştırılmış pudrası ile beraber Creamy Concealer Kit de mevcuttur."Renkli nemlendiriciler yaz için harika bir seçenek çünkü hafif formülüyle cildin berrak görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda içeriğindeki güneş koruma faktörü, ürünü
herşeyin bir arada olduğu bir seçenek haline getiriyor."

Ödüllü SPF 15 Renkli Nemlendiricisi'nden esinlenen Bobbi; normalden yağlıya dönük cilt tipleri için modern jel bazlı bir formül sunuyor. Yeni SPF 15 Tinted Moisturizer Oil Free cilde tamamen doğal görünümlü bir kapatıcılık sunarken, nemlendirir ve korur. Işıltı ve tazelik verir, cildinizden adeta kayarak kolayca dağılır. 15 Güneş koruma faktörü, cildinizin güneşten zarar görmesini engellerken, C ve E vitamini serbest radikallerden korur.

SPF 15 Tinted Mousturizer Oil Free

İçerikler & Faydalar
Sodyum Hiyalüronat, cildi hemen nemlendiren bir nem tutucudur.

Yumuşatıcılar ve nemlendiriciler cildi yumuşatır ve doğal nem bariyerini güçlendirir, nem tutma yeteneğini geliştirir.

Kolajen üretimini hızlandıran peptitler cildin güçlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Antioksidan C&E vitaminleri cildi serbest radikallerin zararından korur.

Aloen, Sükroz ve Kafein cildin sakinleşmesi ve yatışmasına yardımcı olur.

SPF15 geniş UV spektrumu koruması sunar.

9 yeni tonda mevcuttur.

Fiyatı: 90TL

-Bu bir basın bültenidir.-

hnd

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More