30 Temmuz 2011

Murad- Blemish Body Wash ve Clarifying Body Spray

BU YAZ DEKOLTENİZ GÖZ DOLDURACAK!

Vücudunuzda, özellikle sırt ve dekolte bölgelerinizde ki sivilce ve pürüzler yaz aylarında terlemenin artışı ve güneşin etkisi ile çoğalma gösterir. Özellikle yazlık ve dekolte kıyafetleriniz için oldukça sıkıntı yaratan bu duruma, Dr. Howard Murad, yaptığı özel çalışmalar sonucu geliştirdiği Blemish Body Wash ve Clarifying Body Spray ile etkili çözümler sunuyor.

Blemish Body Wash, ciltteki nemi korurken, sırt ve dekolte bölgenizdeki sivilcelere karşı, yüzey bakterilerini kontrol ediyor. Cildi soyucu ve pürüzsüzleştirici peeling etkisi ile kıl dönmesi ve batık problemlerinin giderilmesinde etkili sonuçlar sağlarken, gözeneklere nüfuz ederek cildin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Naneli kokusu ile bütün yaz vazgeçilemeyecek bir duş jeli!

Fiyat : 124 TL

Anti bakteriyel etkisi ile yüzey bakterilerini kontrol eden Clarifying Body Spray, iyileştirici özelliği ile gözeneklere derinlemesine nüfuz ederek cildi temizliyor ve yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. 360 derece dönebilen sprey başlığı sayesinde ulaşılması en zor bölgelere dahi kendi kendinize uygulayabileceksiniz. Duş jeli yerine vücudum için sivilce kurutucu sprey arıyorum diyenler için özel!
Fiyat: 109 TL


-Bu bir basın bültenidir.-


hnd

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More