30 Ekim 2011

John Frieda- Frizz-Ease® 3-Day Straight


SAÇLARINIZA DÜZ BİR ŞEKİL, KENDİNİZE "3 GÜN" VERİN!

Kerry Warn, John Frieda Uluslararası Yaratıcı Danışmanı'na göre; elektriklenen ve kabaran saçlara sahip olan kadınlar, genelde saçlarını düzleştirmek ister ve harcadıkları onca zaman ve çabaya rağmen kalıcı bir sonuç elde edemezler.

Yapılan araştırmalara göre, saçlarında elektriklenme ve kabarma sorunu yaşayan kadınlar hayal ettikleri düz ve pürüzsüz saçlara sahip olmak için günde 40 dakika harcıyorlar. Bu süre bir yılda 4 tam güne karşılık geliyor... Peki ya fönlü saçlarımız şeklini ne kadar süre koruyabiliyor?

Sadece bir kaç saat, hatta belki de bir kaç dakika!

İngiltere’nin, ödüllü, elektriklenme ve kabarmaya karşı 1 numaralı markasının yepyeni ürünü Frizz-Ease® 3-Day Straight™ 3 Güne* Kadar Fön Sabitleyici Sprey sayesinde saçları düzleştirmek kolaylaşıyor ve saçlar düz şeklini 3 güne kadar koruyabiliyor, kısacası biz kadınların bir hayali daha gerçek oluyor... Frizz-Ease® 3-Day Straight™ 3 Güne* Kadar Fön Sabitleyici Sprey, keratin proteinleri içeren ve ısı ile etkinleşen devrim niteliğinde bir formüle sahiptir. Saça ağırlık yapmadan her bir saç telini sararak, uzun süreli düzleştirme etkisini sürdürmeye yardımcı olur. Isının neden olabileceği hasara karşı koruma sağlarken, saçtaki elektriklenme ve kabarma problemini önlemeyi destekler. Saçlarınız parlak, pürüzsüz ve yumuşacık bir görünüme kavuşur.

Hayatınıza kattığınız 3 günün keyfini çıkarın...


-Bu bir basın bültenidir.-

hnd

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More