2 Ekim 2011

John Frieda- Frizz-Ease Crème Serum Overnight Repair FormulaSAÇLARINIZ GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR GÜZELLEŞSİN!

Dopdolu, renkli ve eğlenceli bir yazı daha geride bırakıyorsunuz... Sonbaharın tatlı melankolisini yaşamaya başladığınız bu günlerde, keyifle geçirdiğiniz yaz günlerinden sonra yeni bir döneme adapte olmaya çalışmak yorucudur ve saçlarınıza ihtiyacı olan özeni göstermenize mani olabilir.
Bütün yıl büyük bir heyecanla beklediğiniz deniz ve güneşten geriye yıpranmış saçlarınız değil dostlarınızla paylaştığınız güzel anlar ve eşsiz tatlar kalsın!

Yatmadan önce sadece bir kaç dakikada uygulayabileceğiniz Bir Gecede Onarıcı Saç Bakım Serumu ile bu o kadar da zor değil!

John Frieda profesyonelleri tarafından geliştirilenFrizz-Ease Crème Serum Overnight Repair Formula – Bir Gecede Onarıcı Saç Bakım Serumu, kuru, yıpranmış, elektriklenen ve kabaran saçları sadece bir gecede gözle görülür şekilde değiştirerek; sağlıklı, pürüzsüz, ipeksi ve yumuşak bir görünüme kavuşturmaya yardımcı oluyor.Siz yatağınızda huzurla uyurken Hasara Karşı Onarıcı Teknolojisi ve yatıştırıcı Papatya Özü ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde her bir saç telinin etrafını sarıp besleyerek onarmayı ve saçlarınızın sağlıkla göz kamaştırmasını destekler.

Hem kendinizin hem de saçlarınızın dinlendiği ve yenilendiği bir geceden sonra size sağlıklı saçlarla güne MERHABA demek kalıyor…


-Bu bir basın bültenidir.-

hnd

3 yorum:

Kaç tl olur ki bu cnmm acaba ?
www.nzlsyn.blogspot.com

Ben bunu bayılarak kullanıyorum. Harika bir ürün. Saçlarıma gece sürüyorum (özellikle uçlara ve yanık kahküllerime) ve sabah duşa giriyorum. Yumuşacık oluyor veeee harika kokuyor!!!! Herkese tavsiye ederim.

Begüm
http://www.pinkbubu.com

almanyada bu yok, olsa cok dan alirdim : )

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More