7 Kasım 2011

Bilss- Triple Oxygen Instant Energizing Eye Mask


ELVEDA YORGUN GÖZLER, MERHABA SEKSİ BAKIŞLAR


Duymayan kalmasın dedik, Bliss artık Türkiye'de dedik, öyle bir marka düşünün ki denediğinizde farkı anında hissedecek, güzelleşirken eğlenecek hatta mutluluktan havalara uçacaksınız dedik...

Şimdi de diyoruz ki, şöyle bir ürün hayal edin; en yoğun zamanınız olan dergi kapama gecelerinin ertesi sabahında bile gözlerinize uyguladığınız anda, sadece 15 dakika içerisinde, “mucizevi bir şekilde” sizi 8 saat uyumuş bakışlara kavuşturacak :)

Bilss Triple Oxygen Instant Energizing Eye Mask - Canlandırıcı Oksijen Göz Maskesi, hassas göz çevresine anında enerji ve nem vermek, koyu renkli halka görünümünü ve şişlikleri azaltmak için özel olarak yaratılmıştır. İçeriğindeki 3 özel oksijen formu ve C vitamini sayesinde 15 dakika içerisinde göz çevrenizin daha canlı ve aydınlık görünmesini destekler. Formülünde yer alan yoğunlaştırılmış salatalık özü ve maskenin uygulandığı petlerin yosundan oluşması sayesinde gözaltı şişliklerini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki oksijen molekülleri ve detoks etkili formülü ile günlük hayatın koşturmasından dolayı yorgun düşmüş yüzünüzü anında aydınlatmaya ve canlandırmaya, cildinizdeki yaşlılık belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur...İşte Bliss Spa'nın deneyimi ve ünü ile birleşen, kullandığınıza asla pişman olmayacağınız bu ürün size inanamayacağınız bir enerji verebilir, tek yapmanız gereken denemek !


-Bu bir basın bültenidir.-


hnd

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More